Start - Parafia w Krościenku nad Dunajcem

Parafia w Krościenku nad Dunajcem

OVERVIEW

The web page parafiakroscienko.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have examined twenty pages inside the domain parafiakroscienko.pl and found two websites referring to parafiakroscienko.pl.

PARAFIAKROSCIENKO.PL TRAFFIC

The web page parafiakroscienko.pl has seen alternating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafiakroscienko.pl

Traffic ranking (by month) for parafiakroscienko.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiakroscienko.pl

WHAT DOES PARAFIAKROSCIENKO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiakroscienko.pl Mobile Screenshot of parafiakroscienko.pl Tablet Screenshot of parafiakroscienko.pl

PARAFIAKROSCIENKO.PL SERVER

Our parsers observed that the main root page on parafiakroscienko.pl took one thousand two hundred and eighty-one milliseconds to download. Our parsers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
185.78.132.2

We caught that this domain is weilding the Apache os.

Start - Parafia w Krościenku nad Dunajcem

Parafia w Krościenku nad Dunajcem

PARSED CONTENT

The web page parafiakroscienko.pl states the following, "Kapliczka Przemienienia Pańskiego - ul." We saw that the webpage stated " Kapliczka Przemienienia Pańskiego - ul." It also said " Kapliczka Przemienienia Pańskiego - ul. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Witamy na stronie internetowej Rzymskokatolickiej Parafii pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Krościenku nad Dunajcem. Światowy Dzień Młodzieży - Synaj 11 w Tarnowie." The header had Krościenko as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by Krościenko nad Dunajcem, parafia, and parafia pod wezwaniem wszystkich świętych which isn't as urgent as Krościenko. The other words parafiakroscienko.pl used was .

ANALYZE SUBSEQUENT DOMAINS

Parafia Krościenko Wyżne

Pielgrzymka na Kresy Wschodnie na 100 -lecie Niepodległości. W Wielką Sobotę Kościół trwa przy Grobie Pańskim, rozważając Mękę i Śmierć Chrystusa, a także Jego zstąpienie do otchłani. W otchłani, jak nam każe w.

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Krzczonowie

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krzczonowie. 00 z wyjątkiem Niedziel i Świąt. Krzczonów, Leśna 1, 23-110. 68 8685 0001 0012 9600 2000 0010. OBRAZ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Template made by SG web hosting.

Parafia Krzeszów - Strona główna

Nieustającej Pomocy w Krzeszowie k. Witamy na oficjalnej stronie Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krzeszowie. Zachęcamy do odwiedzenia działów Parafia. Gdzie znajdziecie porządek nabożeństw, ogłoszenia oraz bieżące informacje o życiu parafii. Serdecznie zapraszamy również do działu Historia. I zapoznania się z dziejami świątyni, położonej na tle beskidzkiego pejzażu gór Leskowca i Żurawnicy.

Parafia pw. NMP Śnieżnej w Krzycku Małym - ParafiaKrzycko.pl

Z prośbą do Miłosiernego Boga o łaskę nieba i wieczną radość dla zmarłych śp. Annę Małecką w 25 rocznicę śmierci, śp. Marię, Stanisława Rygusik, śp. Władysławę, Józefa Borowczak, śp. Z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla naszych rodzin. Ponad 40 Rodzinom, które przygotowały paczki dla chorych i najstarszych para.

Parafia p.w. Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Zobacz harmonogram zajęć w Domu Katechetycznym im. Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnowie.